Nasze usługi i klienci

Zaufaj doświadczeniu i opiniom obecnych klientów

Rynek nieruchomości w Poznaniu i okolicach bogaty jest w doskonałe okazje zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla przedsiębiorców. Znajomość specyfiki rynku oraz wieloletnie doświadczenie pozwoliły nam na stworzenie atrakcyjnej oferty dla klientów.

Wiemy jak ważny jest odpowiedni wybór nieruchomości, które często będą towarzyszyć Państwu wiele lat bądź całe życie. Dlatego oferujemy swoim klientom kompletne wsparcie, rzetelne doradztwo, bezpieczeństwo transakcji oraz wygodę.

Przez ostatnie lata mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma przedsiębiorstwami, klientami polskimi oraz zagranicznymi. Przeprowadziliśmy z sukcesem blisko 100 procesów sprzedaży, kupna oraz wynajmu nieruchomości.

Gwarantujemy swoim klientom

 • Doświadczenie oraz wiedza o rynku
 • Pomoc w wycenie nieruchomości
 • Pomoc w przygotowaniu dokumentów
 • Prezentacja nieruchomości
 • Kompletne wsparcie transakcji
 • Negocjacje warunków umowy
 • Dobór nieruchomości
 • Pomoc w uzyskaniu kredytu
 • Pomoc w ubezpieczeniu mieszkania
 • Przygotowanie nieruchomości do zamieszkania
 • Współpraca z rzeczoznawcą majątkowym
 • Współpraca z architektem wnętrz
 • Współpraca w zakresie remontów
 • Współpraca w zakresie nadzoru inwestycji

Oferta dla przedsiębiorców

Oferujemy domy oraz mieszkania do wynajęcia dla firm, pracowników wszystkich szczebli. Posiadamy w ofercie zarówno mieszkania o podstawowym standardzie, dedykowane zbiorowemu zakwaterowaniu, jak i luksusowe, komfortowe apartamenty i domy dla kadry wyższego szczebla.

Dodatkowo zapewniamy szeroki zakres usług, kompleksowo przygotowujemy mieszkania do zamieszkania (zapewniamy usługę sprzątania, prasowania, prania etc). Jesteśmy elastyczni, a dla wygody naszych klientów pracujemy w niestandardowych godzinach.

Zakup lub wynajem odpowiedniej nieruchomości dla firmy ma kluczowe znaczenie dla jej przyszłości. Odpowiednia infrastruktura, otoczenie, możliwości zapewniają przedsiębiorstwu rozwój. Specjalizujemy się w doborze nieruchomości dla firm różnych branż.

Oferujemy nieruchomości komercyjne w Poznaniu oraz okolicach. Pośredniczymy w procesie kupna, sprzedaż oraz wynajmu nieruchomości typu: biura, magazyny, hale przemysłowe, lokale handlowe i usługowe, grunty inwestycyjne i inne.

Oferta dla osób prywatnych

Wiemy jak ważny jest zakup lub wynajem własnego mieszkania bądź domu. To życiowa decyzja dla większości z nas. Dzięki doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy zapewniamy klientom spokój oraz bezpieczeństwo transakcji.

Pośredniczymy w sprzedaży oraz wynajmie mieszkań oraz domów w Poznaniu i okolicach. Zapewniamy pomoc w realizacji transakcji zarówno sprzedającym, jak i kupującym. Gwarantujemy wygodę i wsparcie w trakcie całego procesu kupna-sprzedaży, tak by nasi klienci mogli w pełni cieszyć się nowym lokum.

Poszukiwanie nieruchomości pod inwestycję

Zakup nieruchomości pod wynajem jest atrakcyjną formą inwestycji na rynku mieszkaniowym. My pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru, a tym samym osiągnąć szybki zwrot. Nasze biuro nieruchomości wspiera osoby, które planują zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych (pod wynajem).

Wybór odpowiedniej nieruchomości, która przyniesie inwestorom zyski, wiąże się z czasochłonną analizą rynku oraz weryfikacją dostępności lokali.

Naszym klientom gwarantujemy znalezienie najlepszej, atrakcyjnej oferty, dostępnej na lokalnym rynku nieruchomości, którą przeanalizujemy pod względem m.in. ceny, powierzchni, optymalnego układu pomieszczeń, dobrej lokalizacji, komunikacji czy dostępności mediów.

Wyselekcjonujemy dla Ciebie najlepsze oferty, niwelując ryzyko nieudanej inwestycji!

Home Staging

Usługi dla sprzedających i wynajmujących nieruchomości

Sprzedaż bądź wynajem nieruchomości jest często procesem długotrwałym oraz wyczerpującym dla właściciela. Aby maksymalnie skrócić okres sprzedaży oraz by osiągnąć korzystną cenę rynkową, profesjonalnie przygotujemy Twoją nieruchomość.

Nasza oferta obejmuje home staging, czyli przygotowanie nieruchomości do sprzedaży i wynajmu, tak by stała się atrakcyjniejsza w oczach klienta. Dodatkowo oferujemy profesjonalną sesję zdjęciową nieruchomości. Nasze usługi pozwalają podnieść wartość i atrakcyjność nieruchomości, a jednocześnie oszczędzają Państwa czas i pieniądze.

Dlaczego to nam warto powierzyć swoją nieruchomość?

Nasze Realizacje

Nasze Biuro Nieruchomości oferuje swoim klientom profesjonalną usługę home staginigu, polegającą na przygotowaniu wnętrz tak, by stały się atrakcyjne z punktu widzenia potencjalnych najemców bądź nabywców. Zarówno home stager, jak i fotograf to eksperci, pozwalający wyeksponować walory pomieszczeń. Wnętrza stają się estetyczne, przestronne, ciepłe. Dbamy o nadanie neutralnej stylistyki, która odpowiada gustom najszerszego grona odbiorców. Dbamy o detale, klimat, perspektywę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami!

Znajdź swój nowy adres

Wyszukiwarka nieruchomości

Zgłoś ofertę

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą w zakresie sprzedaży bądź wynajmu Państwa nieruchomości, zapraszamy do kontaktu