Biuro nieruchomości

Znajdziemy dla Ciebie nowy adres

Biuro pośrednictwa PG Home Nieruchomości powstało na bazie wielu lat doświadczeń oraz głębokiej wiedzy o lokalnym rynku. To dzięki nim oferujemy klientom najwyższej jakości obiekty oraz usługi. Współpracujemy z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi, z Polski i zagranicy.

Na życzenie klienta, reprezentujemy wyłącznie interesy strony sprzedającej, kupującej lub wynajmującej. Naszym głównym celem jest satysfakcjonujące i skuteczne zakończenie transakcji.

Anna Elmis Potocka

Jestem licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości (licencja numer 16008) oraz współwłaścicielką biura PG Home Nieruchomości. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami, a następnie praktyki prowadzone przez wybitną przedstawicielkę poznańskiego rynku obrotu nieruchomościami – panią Jolantę Urban.

Zdobyta wiedza oraz doświadczenie w zawodzie pozwoliły mi na współtworzenie agencji nieruchomości. Specjalizuję się w obsłudze klientów biznesowych, indywidualnych oraz zagranicznych.

Dbam o kompleksowość usług. Towarzyszę oraz doradzam swoim klientom w trakcie przygotowań oraz realizacji transakcji. Zapewniam również dostęp do ekspertów m.in. z dziedziny ubezpieczeń, kredytów, a także wsparcie architekta wnętrz oraz firm remontowych..

Zapraszam do współpracy!

TOMASZ GRABOWSKI

Jestem licencjonowanym pośrednikiem nieruchomościami (licencja zawodowa nr 19126) oraz współwłaścicielem biura PG Home Nieruchomości, prowadzę swoją firmę od 2008r.

Wiedza oraz nabyte wieloletnie doświadczenie pozwalają mi na zapewnienie klientom sprawnej oraz terminowej realizacji transakcji.

Moim głównym priorytetem jest zadowolenie Klienta, dlatego też przykładam dużą wagę do komunikacji i jakości oferowanych usług.

Specjalizuję się w nieruchomościach komercyjnych, mieszkaniowych oraz obsłudze rynku deweloperskiego.

Zapewniam swoim klientom: szybką i profesjonalną obsługę oraz rzetelne wykonanie powierzonych zadań.

Proponuję również usługi ekspertów m.in. z dziedziny ubezpieczeń, kredytów, wsparcie architekta wnętrz oraz firm remontowych.

Zapraszam do współpracy!

Dlaczego nasze biuro nieruchomości?

Profesjonalne podejście do klienta

Współpraca z klientem to nasza codzienna praca oraz pasja. Do każdego podchodzimy indywidualnie, pomagając w realizacji transakcji oraz reprezentując jego interesy. Naszą największą rekomendacją są zadowoleni klienci.

Kompleksowe wsparcie

Wspieramy i reprezentujemy interesy klientów indywidualnych i biznesowych. Oferujemy kompleksowe wsparcie transakcji, doradztwo. Współpracujemy ze świetnymi specjalistami z rynku ubezpieczeń, architektury wnętrz, kredytów, remontów.

Sprawdzone nieruchomości

Dbamy o to, by w ofercie posiadać jedynie najlepsze, sprawdzone, pewne nieruchomości, które nie budzą żadnych wątpliwości natury prawnej. Dbamy o to, by nasi klienci czuli się komfortowo w trakcie procesu sprzedaży bądź wynajmu.

Bezpieczne transakcje

Kluczowe dla naszych klientów jest bezpieczeństwo. Inwestycje w zakup, sprzedaż bądź wynajem nieruchomości są niezwykle ważne z punktu widzenia rozwoju firmy oraz finansów osób prywatnych. Dbamy o to, by realizowane transakcje były w 100% bezpieczne i sprawdzone.

Bogata oferta

Dbamy o bogatą i sprawdzoną bazę nieruchomości, w której każdy klient znajdzie ofertę dla siebie. Wybieramy najlepsze nieruchomości na poznańskim rynku, wspierając przyszłych właścicieli oraz najemców.

MISJA

Wiedza. Pasja. Zaangażowanie.

Wiedza

Wiedza jest kluczem do sukcesu. Znajomość lokalnego rynku oraz oczekiwań klientów to fundamentalne wartości naszego biura nieruchomości. By zapewnić klientom najwyższy poziom usług podnosimy kwalifikacje oraz analizujemy trendy i tendencje na rynku nieruchomości.

Pasja

By osiągnąć sukces, praca musi być pasją. Dla nas, przyjemnością jest kontakt z klientem, doradztwo, obserwacje rynku. Do każdej transakcji oraz każdego klienta podchodzimy indywidualnie, rozpatrując ich potrzeby i wymagania.

Zaangażowanie

Klient oraz jego interesy są dla nas priorytetem. Angażujemy się w 100% we wszystkie działania, tak by z powodzeniem oraz satysfakcją zamknąć transakcje.